کیفیت نشانه اصالت است

گروه تولیدی آدورا

به پشتوانه فعالیت از سال 1350   در بازار بزرگ تهران و کسب تجارب بسیار در زمینه تولید و با تلاش‌های بی وقفه ضمن تنوع بخشیدن به انواع محصولات و همکاری با برندهای معتبر ایرانی و خارجی، کیفیت اجناس خود را به میزان قابل توجهی افزایش داد که رضایت اکثریت مشتریان گرامی گواه بر این ادعاست و این رضایت پشتوانه استواری است که نیل به اهداف تدوین شده را در بلند مدت را برای این گروه تولیدی محقق می سازد.

 امروز این افتخار را داریم به عنوان تولیدکننده برتر جوراب ایرانی با کیفیت عالی و با قیمت مناسب و در شأن مصرف‌کننده در بازار شناخته میشویم.

به لطف شما مشتریانِ وفادار و معرفیِ جوراب آدورا به عنوان یک برند با کیفیت جوراب، از حدود ۱۰ سال پیش تا کنون منبع اصلی تامین نیاز جوراب برند های معتبر داخلی بوده ایم. همکاری با این شرکت‌های شناخته شده باعث افتخار ما می باشد .

صادرات جوراب به کشورهای همسایه

به همت و تلاش همکاران دراین شرایط اقتصادی کشور، موفق به داشتن مشتریانی  از کشورهای عربی از جمله عراق، و همچنین مشریانی از دیگر کشورهای همسایه مانند ترکیه و افغانستان را به خود جذب کنیم و جوراب تولید داخل ایران را به نحوی، در بازارهای خارج از کشور (کشورهایی که قید شد) نیز مشاهده کنیم.

وجه تمایز جوراب آدورا از سایر همکاران

1- تولید جوراب نخ پنبه با استفاده از مواد درجه یک و اعلا

2-تولید جوراب متنوع بچگانه (6 طرح و 6 رنگ)  در یک جین و پوشش حداکثری سلایق مشتریان

3- تولید  انواع جوراب با طرح و نقش دلخواه مشتریان

4- پذیرش تولید جوراب‌های تبلیغاتی و طراحی جوراب،جوراب سفارشی مردانه، جوراب زنانه و جوراب بچه گانه در انواع جوراب ساق‌بلند،‌ جوراب ساق‌کوتاه، جوراب مچی، جوراب لب‌برگرد، جوراب لب‌کنگره‌ای   

5-داشتن نیروهای متخصص و توانمند

6-داشتن ماشین‌آلات مدرن و به‌روز

7-مشتری مداری

کیفیت شعار ما نیست بلکه امتیازی است که ما را از سایرتولید کنندگان متمایز میکند. 

کیفیت نشانه اصالت است

تلفن تماس :

021-556051513

98-9123700975

Visits: 325